Pomoc Pielgrzymce – bieżące potrzeby

Poniżej znajdziesz bieżące potrzeby Pielgrzymki Wrocławskiej, przy których potrzebujemy wsparcia:

Bus 9 osobowy

W tym roku pilnie poszukujemy busa 9 osobowego do przewozu osób w trakcie pielgrzymki w terminie od 1 do 10 sierpnia. Mamy doświadczonego kierowcę, który w trakcie Pielgrzymki przewoziłby osoby z noclegu na nocleg, a które ze względów zdrowotnych nie mogą przejść jednego etapu. Proszę w tej sprawie pisać na maila: pielgrzymka@pielgrzymka.pl lub proszę o tel. +48 608-095-757.

Radiotelefony

Aby pielgrzymka mogła się sprawnie poruszać stale musimy wymieniać sprzęt łączności na lepszy. W tym roku planujemy zakupić nowe radiotelefony na potrzeby służby porządkowej, które służą do komunikacji pomiędzy poszczególnymi grupami. Zakup tych radiotelefonów wiąże się ze sporymi kosztami, więc ośmielamy się zwrócić o wsparcie materialne i w tej sprawie. Więcej o możliwości pomocy prześlemy mailem: pielgrzymka@pielgrzymka.pl.

Transport bagażowy

Na czas Pielgrzymki tj. od 2 do 10 sierpnia poszukujemy taniego transportu bagażowego do przewozu skrzyń, plecaków i namiotów Pielgrzymów. Jeśli ktoś dysponuje takim transportem prosimy o maila: pielgrzymka@pielgrzymka.pl lub tel. +48 608-095-757, aby domówić szczegóły współpracy.

Materiały drukarskie

Przed Pielgrzymką mamy sporo materiałów do wydrukowania takich jak: plakat pielgrzymkowy, ulotka, informacje i komunikaty do parafii oraz wiele innych materiałów potrzebnych na czas pielgrzymki. Jeśli ktoś dysponuje tanim drukiem prosimy o kontakt w tej sprawie na maila: pielgrzymka@pielgrzymka.pl lub tel. +48 608-095-757, aby domówić szczegóły.