Informacje o zapisach

Informujemy, że w tym roku z powodu ograniczonej liczby pielgrzymów, która wynika z przepisów Głównego Inspektoratu Sanitarnego zapisy na pielgrzymkę odbywać się, będą u ks. przewodników poszczególnych grup. Informacji o zapisach należy szukać na stronie internetowej danej grupy, Facebooku lub można kontaktować się bezpośrednio z księdzem przewodnikiem. W razie dodatkowych pytań można pisać na pielgrzymka@pielgrzymka.pl

Przypominamy, że tegoroczna pielgrzymka będzie krótsza o jeden dzień.
Rozpoczęcie pielgrzymki nastąpi trzeciego sierpnia Mszą Św. Katedrze Wrocławskiej o godz. 7:00; po mszy nastąpi zawiązanie grupy i wymarsz na trasę. Dziesiątego sierpnia pielgrzymka dotrze do Częstochowy, by około godz. 12:00 pokłonić się Matce Boskiej.

Jak wcześniej informowaliśmy 40 Jubileuszowa pielgrzymka będzie, miała charakter sztafetowy i każdego dnia może uczestniczyć 50 – osobowa grupa pielgrzymów złożona z dwóch grup pielgrzymkowych.

Na ostatnim spotkaniu przewodników zapadły decyzje co do poszczególnych grup i odcinków, w którym będą przemierzać szlak pielgrzymkowy.
Oto trasa i lista:
3 sierpnia Wrocław – Trzebnica grupa: 8 i 20
4 sierpnia Trzebnica – Oleśnica grupa: 1 i 18
5 sierpnia Oleśnica – Namysłów grupa: 4 i 5
6 sierpnia Namysłów – Wierzbica Górna grupa: 3 i 11
7 sierpnia Wierzbica Górna – Kluczbork grupa: 2 i 21
8 sierpnia Kluczbork – Borki Wielkie grupa: 9 i 15
9 sierpnia Borki Wielkie – Blachownia grupa: 12 i 13
10 sierpnia Blachownia – Jasna Góra grupa: 6 i 7