Zapisy do grupy 16 dla duchowych uczestników

Pielgrzymka Wrocławska / Aktualności  / Zapisy do grupy 16 dla duchowych uczestników

Drodzy Duchowi Uczestnicy Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na Jasną Górę!

Zbliża się kolejny sierpień. Nie wszyscy mają tę łaskę, by wędrować na własnych nogach do obrazu Matki Bożej na Jasnej Górze. Przed wielu laty zrodził się projekt utworzenia grupy duchowych uczestników Pielgrzymki. Do tej grupy zapraszamy wszystkich, którym choroba, wiek, niepełnosprawność, brak urlopu czy potrzeba opieki nad osobami potrzebującymi pomocy uniemożliwią pieszą wędrówkę. Przyjęcie takiego zaproszenia pozwoli korzystać z obfitych owoców rekolekcji, odprawianych wszędzie tam, gdzie duchowy pątnik będzie przebywał.

Hasło tegorocznej 38. Pieszej Pielgrzymki Wrocławskiej na JAsną Górę brzmi: VENI! Pielgrzymi obejmą modlitwą Ojca świętego Franciszka, sprawy naszej umiłowanej Ojczyzny i archidiecezji wrocławskiej.

📝 ZAPISY DO GRUPY 16

▶ Zapisy w parafiach do końca lipca br.,

▶ Od 30 lipca do 1 sierpnia 2018 r. w godz. od 11:00 do 17:00 w Centralnym Punkcie Informacyjnym Pielgrzymki w Duszpasterstwie Akademickim „Wawrzyny” – Wrocław, ul. Bujwida 51

Więcej informacji:

☎ 71 725 67 20

📥 pielgrzymka@pielgrzymka.pl

📻 AUDYCJE

Podobnie jak w latach ubiegłych, duchowym Pielgrzymom towarzyszyć będą specjalne audycje, nadawane w Radiu Rodzina  (92.0 FM) w dniach 2-9 sierpnia 2018 r. w godz. 13:10-14:00 i 20:30-21:00.

Zapraszamy do odwiedzin strony: www.orzechfilm.pl