Skład grup na Pielgrzymkę do Trzebnicy

Pielgrzymka Wrocławska / Trzebnica  / Skład grup na Pielgrzymkę do Trzebnicy

Skład grup na Pielgrzymkę Trzebnicką w 2017 roku na dzień 14.09.2017:

Grupa 1
Przewodnik – ks. Włodzimierz Wołyniec
Pielgrzymi grupy pokutnej i z pozostałych parafii Archidiecezji Wrocławskiej.

Grupa 2
Przewodnik – o. Maksymilian Stępień.
Parafia św. Mikołaja, dekanat Wrocław Zachód – Leśnica ,Maślice, Kozanów, Pilczyce, dekanat Wrocław Zachód I, Muchobór

Grupa 3
Przewodnik – ks. Bartek Kot.
D.A. Maciejówka, Par. Najświętszego Imienia Jezus, D.A. Redemptor, parafia św. Doroty, Liceum SS. Urszulanek, D.A. Stygmatyk

Grupa 4
Przewodnik – ks. Mateusz Wojciechowski
Ziemia Oławska, Jelcz-Laskowice

Grupa 5
Przewodnik – ks. Sebastian Kruk
Ziemia Oleśnicka i Bierutów, Długołęka

Grupa 6
Przewodnik – ks. Łukasz Prączko
Ziemia brzeska, Ziemia dolnobrzeska, Ziemia wołowska, Lewin Brzeski

Grupa 7
Przewodnik – ks. Paweł Jędrzejski
Wrocław – Nowy Dwór, Kąty Wrocławskie, Strzelin, Chrząstawa, ,Wiązów, Jerzmanów, Ziębice, Szymonków

Grupa 8
Przewodnik – ks. Emanuel Rus
Grupa Salwatoriańska, Ruch Młodzieży Salwatoriańskiej –
RMS, parafie salwatoriańskie

Grupa 9
Przewodnik – ks. Grzegorz Dłużniak
D.A. Most, D.A. Horeb, parafie salezjańskie: św. Michał
Archanioł, Chrystusa Króla, Najświętszego Serca Jezusa, Środa Śląska, Jelcz Laskowice

Grupa 11 – grupa nie idzie. Pątnicy z Namysłowa do Pielgrzymki dołączą indywidualnie

Grupa 12
Przewodnik – o. Wojciech Kobyliński
D.A. Wawrzyny, par. św. Wawrzyńca, parafia św. Faustyny, parafia św. Rodziny, Lutynia, Jordanów Śląski

Grupa 13
Przewodnik – o. Marian Michasiów
parafia św. Karola Boromeusza, D.A. Porcjunkula, parafia św. Franciszka z Asyżu, parafia św. Ignacego Loyoli, parafia św. Augustyna, dekanat Wrocław-Południe

Grupa 14
Przewodnik – ks. Zbigniew Topolnicki
Grupa dochodzi z Milicza

Grupa 14A
Przewodnik – ks. Łukasz Romańczuk, ks. Zbyszek Topolnicki
parafia z Góry i z Wąsosza

Grupa 15
Przewodnik – o. Oskar Maciaczyk
D.A. Antoni, par. Św. Antoniego, Brzezia Łąka, Kryniczno i parafie franciszkańskie

Grupa 17
Przewodnik – Ks. Bartosz Kasprzyszak
W skład grupy wchodzi Młodzież z Katolickiego, Stowarzyszenia Młodzieży KSM

Grupa 18
Przewodnik – Krzysztof Piskorz
Gr. karmelitańska D.A. Karmel, parafia Kościół pw. Opieki św. Józefa Sanktuarium Matki Bożej Miłosierdzia ul. Ołbińska 1

Grupa 18A
opiekun grupy ks. Stanisław Pawlaczek
Gr. osób związanych ze środowiskiem prawników (przyłącza się do gr.18 ale idą pod znakiem gr. 18A). Do grupy zapraszamy adwokatów, radców prawnych, notariuszy, sędziów, prokuratorów, komorników, pracowników naukowych, aplikantów i studentów prawa wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Grupa 19
Przewodnik – ks. Adam Kwaśniewski
Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Dolnośląski ZHR

Grupa 20
Przewodnik – Ks. Mariusz Wyrostkiewicz
Wrocław-Psie Pole
skład grupy: parafie Wrocławskie a także Dekanat Wrocław Północ III (Psie Pole) w skład, którego wchodzą parafie:
Św. Jakuba i Krzysztofa, Św. Jacka, Św. Jana Apostoła, św. Kazimierza, Pod. Krzyża św. w Domaszczynie, NMP
Różańcowej w Kiełczowie, Św. Brata Alberta w Mirkowie, św. Józefa Oblubieńca NMP w Pasikurowicach, Naj. Serca Pana
Jezusa w Pawłowicach

Grupa 21
Przewodnik – ks. Marek Leśniak
Parafia św. Jana Chrzciciela , DA. Przystań, młodzież z ŚDM – Wrocław – Galilea, wrocławskie parafie archidiecezjalne, LSO Wrocław